Podstrona: Eliminacje drużynowe Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Eliminacje drużynowe Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

2018-03-19
Eliminacje drużynowe Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej jest organizatorem strefowych eliminacji drużynowych Akademickich Mistrzostw Polski  w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn, które odbędą się 24 i 25 marca br.

W imprezie weźmie udział jedenaście uczelni reprezentujących zespoły żeńskie i męskie z terenu Polski południowo-wschodniej, w tym uczelnie rzeszowskie.

- Gorąco zapraszam do uczestnictwa w zawodach i kibicowania naszym studentom -  zachęca Grzegorz Sowa, zastępca Dyrektora Centrum Fizjoterapii i Sportu Politechniki Rzeszowskiej ds. Sportu i Organizacji.

Drużyna męska Politechniki Rzeszowskiej oparta na zawodnikach superligowej sekcji, ma bogate tradycje w historii Akademickich Mistrzostw Polski. Wygrywała je kilkakrotnie i jako mistrz Polski brała udział w Akademickich Mistrzostwach Europy,  zdobywając  tytuły mistrzowskie w konkurencji drużynowej i indywidualnej.

Cztery najlepsze zespoły ze strefowych eliminacji drużynowych wezmą udział w finale ogólnopolskim.