Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 10

06 Sie

Adapciak PRz – czas zacząć przygodę z Politechniką Rzeszowską już na wakacjach

W tym roku zostanie on zorganizowany w Leśnej Chacie położnej nieopodal malowniczego miasteczka Cieszanów i potrwa od 2 do 8 września br.
02 Sie

„Pokój dla Żaka"

Jak co roku od lipca do końca września Samorząd Studencki prowadzi akcję „Pokój dla Żaka" oferując bezpłatnie pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.

17 Lip

I etap rekrutacji na rok akademicki 2019/20 zakończony

Blisko 7 tys. osób zadeklarowało chęć podjęcia studiów w Politechnice Rzeszowskiej. Uczelnia na rok akademicki 2019/20 przygotowała blisko 5,3 tys. miejsc.
16 Lip

Absolwenci Politechniki Rzeszowskiej zarabiają najlepiej w regionie

Politechnika Rzeszowska wypadła najlepiej na Podkarpaciu wśród absolwentów, którzy ukończyli studia w 2017 r. Najwyższe zarobki dotyczą kierunków ścisłych i technicznych.

28 Cze

"Rowerem po oddech" do Neapolu dla chorej Pauliny

Andrzej Kozioł, Kacper Kogut i Krystian Mroziak wyruszą rowerami do Neapolu, by pomóc chorej na mukowiscydozę dziewczynce. Będzie to druga rowerowa akcja charytatywna pomysłodawców wydarzenia.
19 Cze

Uroczyste zakończenie programu Legia Akademicka na Politechnice Rzeszowskiej

19 czerwca na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbyło się uroczyste zakończenie drugiej edycji programu Legii Akademickiej.

19 Cze

Studenci Politechniki Rzeszowskiej nagrodzeni w konkursie SANBanku

Studenci Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli wzięli udział w konkursie interaktywnym „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”.
14 Cze

„POŁONINY” wystąpią na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „GODEL 2019”

15 i 16 czerwca br. zespół Politechniki Rzeszowskiej zaprezentuje piękne tańce regionalne połączone z dynamiczną muzyką i barwnymi strojami na scenach Puław, Baranowa, Janowca i Wojciechowa.

Archiwum wiadomości