Podstrona: Strefa relaksu na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Strefa relaksu na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

2024-03-26 , red.  Piotr Bogusz
kategoria: Wydarzenia
Otwarcie strefy relaksu. Od lewej: B. Dzik, prof. P. Koszelnik, prof. PRz R. Zajdel,

W hallu budynku B na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki dokonano uroczystego otwarcia studenckiej strefy relaksu. Strefa relaksu została ufundowana zaprojektowana i wykonana przez firmę Bury sp. z.o.o z siedzibą w Mielcu.

W wydarzeniu uczestniczyli fundatorzy strefy prezes Zarządu Firmy BURY Bernadetta Dzik oraz wiceprezes Gabriel Buchała. Politechnikę Rzeszowską reprezentowali: rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik, kanclerz mgr inż. Andrzej Sowa, dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki dr hab. inż. Roman Zajdel, prof. PRz oraz prodziekan ds. rozwoju dr hab. inż. Piotr Bogusz, prof. PRz

Wyposażenie strefy relaksu

Strefa zawiera zestaw wypoczynkowy składający się z dwóch dużych sof, pięciu stolików oraz dwóch puf. Stoliki zostały wyposażone łącznie w siedem zestawów do ładowania indukcyjnego smartfonów oraz siedem zestawów HUB do ładowania przewodowego (USB). Sofy posiadają gniazda elektryczne 230 V umożliwiające podłączenie laptopów lub ładowarek przewodowych. Na ścianie strefy umieszczono fototapetę z grafiką pojazdu oraz logo firmy Bury sp. z.o.o.

Studenci naszej uczelni, oczekując na zajęcia, chętnie korzystają ze strefy relaksu. Wyposażenie elektryczne strefy pozwala na korzystanie z smartfonów czy laptopów, umożliwiając studentom zarówno odpoczynek, jak i przygotowanie się do zajęć.